Nasza oferta

Sprzątanie pomieszczeń biurowych

Świadczymy kompleksowe usługi sprzątania budynków biurowych. Otaczamy profesjonalną opieką obiekty firmowe, siedziby urzędów, instytucji i zakładów pracy. Zapewniamy doskonałą czystość nie tylko biur, ale również sklepów czy hal magazynowych.

Naszym klientom oferujmy usługi sprzątające dopasowane do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz charakteru i przeznaczenia sprzątanych powierzchni. Oferujemy elastyczne terminy wykonywania prac sprzątających, również w godzinach wieczornych i nocnych.


Sprzątanie domów i mieszkań

Firma Sprzątająca Happy End dostarcza profesjonalnych rozwiązań w zakresie sprzątania domów i mieszkań na zlecenie klientów indywidualnych.

W zależności od potrzeb, kompleksowo zajmujemy się myciem i czyszczeniem podłóg, praniem dywanów i mebli tapicerowanych, ścieraniem kurzy, myciem okien, a także czyszczeniem i dezynfekcją łazienek oraz kuchni i sprzętu kuchennego.

Oferujemy również sprzątanie po remoncie i budowie lub innych sytuacjach.


Mycie okien i witryn sklepowych

Świadczymy profesjonalne usługi mycia okien i witryn w mieszkaniach prywatnych, biurach oraz sklepach. Oferowane przez nas usługi realizowane są z wykorzystaniem odpowiednio dobranych, najwyższej jakości środków czystości.

Proponujemy zarówno jednorazowe mycie okien jak i usługi cyklicznego mycia okien np. raz w miesiącu.


Pranie dywanów i wykładzin

Świadczymy kompleksowe usługi związane z praniem, czyszczeniem oraz odplamianiem dywanów. Wykonujemy także usługi czyszczenia mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych.

Do prania wykorzystujemy zaufane środki czyszczące, które są jednocześnie bezpieczne w kontakcie ze skórą, nawet dla dzieci.


Czyszczenie kostki brukowej

Czysta oraz zadbana kostka brukowa to wizytówka każdej firmy i każdego domu. Niestety z biegiem czasu kostka brukowa ulega zabrudzeniom i traci swój początkowy blask.

Specjalizujemy się w czyszczeniu i myciu kostki brukowej oraz powierzchni betonowych, wykorzystując w tym celu najwyższej jakości detergenty i urządzenia czyszczące. Czyścimy kostkę brukową z mchu, porostów, zabrudzeń atmosferycznych, tłustych plam, śladach po oponach, tynków, farb, betonu i innych uporczywych zabrudzeń.


Sprzątanie nagrobków

Oferujemy rzetelne i profesjonalne usługi porządkowania nagrobków. W ramach naszych usługi wyczyścimy płytę nagrobkową oraz napisy. Usuniemy stare i zniszczone dekoracje oraz wypalone znicze. Uporządkujemy teren wokół grobu, a w razie konieczności zastosujemy odchwaszczanie.

Po zakończonej usłudze otrzymają Państwo od nas informacje wraz z dokładnym opisem przeprowadzonych prac oraz dokumentacją zdjęciową.